Dostawa i płatności

W trosce o Twoją przesyłkę, meble wysyłamy ze wsparciem doświadczonych i zaufanych przewoźników. Zależy nam na tym by każdy nasz produkt dotarł do Ciebie bez uszkodzeń i zbędnego rozładunku w magazynach.

Czas dostawy

Czas w jakim zrealizujemy Twoje zamówienie i dostarczymy Twój mebel zależy od kilku czynników. Od wydajności naszej pracowni. Dostępności materiału i warunków logistycznych. W trakcie składania zamówienia możesz poznać orientacyjny czas dostawy, który podany jest na stronie każdego produktu. W przypadku mebelków dziecięcych KUBI jest to zwykle 10-15 dni roboczych, na zbudowanie pozostałych mebli potrzebujemy więcej czasu 6-8 tygodni. Jeżeli mebli jest więcej, lub są personalizowane czas ten może się wydłużyć.

Sposób dostawy

(mebelki KUBI)

Wszystkie dziecięce mebelki KUBI wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich w Polsce i na terenie UE, większość z nich dostarczana jest w całości i nie wymaga montażu. W przypadku produktów dostarczanych w częściach w paczce znajdziesz wszystkie niezbędne elementy oraz prostą instrukcję montażu. Na terenie kraju przesyłka dociera do Ciebie w większości przypadków następnego dnia po nadaniu. Na terenie UE transport zajmuje 2-5 dni.

Sposób dostawy

(duże meble)

Nasze meble wysyłamy w całości za pośrednictwem firm spedycyjnych, które bezpośrednio dostarczają je do Twojego domu. Termin wysyłki ustalany jest w porozumieniu z Tobą. Zdarza się że w dniu zlecenia transportu firma odbiera produkt i dostarcza go pod Twoje drzwi tego samego dnia, może również zdarzyć się że ustalenie transportu potrwa kilka dni. Meble wysyłane są najczęściej w całości, wykonane są z drewna i metalu co przekłada się na ich ciężar. Oferowana dostawa nie obejmuje wniesienia, ale często kierowca jest chętny do pomocy. W przypadku mebli o dużym gabarycie (szafy, zabudowy) są one podzielone na mniejsze moduły które w prosty sposób można skręcić dostarczonymi elementami.

Dostawa zagraniczna

(duże meble)

Meble wysyłamy również za granicę. W przypadku wysyłki poza granice Polski przesyłkę wyceniamy indywidualnie na podstawie miejsca docelowego. Napisz do nas wiadomość, podając modele mebli oraz adres pod który mają zostać dostarczone.

Składanie zamówienia

Zamówienia możesz złożyć przez sklep internetowy, a także drogą mailową. Jeśli Twoje zamówienie wymaga personalizacji, najlepiej napisz do nas wiadomość, by wspólnie ustalić zakres modyfikacji oraz cenę mebla. Przed zamówieniem zapoznaj się z regulaminem.

Płatności

Jeśli złożysz zamówienie poprzez sklep internetowy, możesz wybrać jedną z kilku opcji płatności. Płatności w naszym sklepie obsługiwane są przez system DotPay – po wyborze tej metody będzie możliwe opłacenie zamówienia m.in. poprzez szybki przelew elektroniczny, PayPal, kartę kredytową czy BLIK, możesz też wybrać przelew bankowy na nasze konto.

Jeżeli z jakichś powodów płatność poprzez DotPay lub PayPal nie powiodła się, możesz dokonać płatności na konto bankowe:  Odbiorca: Marcin Długoń, Zawada 33A, 33-112 Tarnowiec, Polska Numer konta: 39 1050 1562 1000 0097 0585 4769 ING Bank Śląski Tytuł przelewu: Numer twojego zmówienia

W przypadku płatności z konta zagranicznego wykorzystaj dane (konto w PLN): Kod SWIFT/ BIC: INGBPLPW , IBAN: PL 39 1050 1562 1000 0097 0585 4769 , Nazwa banku: ING Bank Śląski