Kitchen helper

Szukasz sposobu na zaangażowanie dziecka w prace kuchenne? Nasze kitchen helpery są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Pomocnik kuchenny dla dzieci sprawi, że nauczą się samodzielności, a Ty zyskasz pomoc. Wykonany z wytrzymałej sklejki liściastej, będzie służył bardzo długo. Drążek zabezpieczający i szerokie stopnie ułatwiają maluchom wchodzenie, schodzenie i bezpieczne stanie. Nasz stojak jest stabilny i można go przenosić w dowolne miejsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze możesz zaangażować swoje dziecko w to, co robisz.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Niezbędny kitchen helper do każdej kuchni

Stojak do kuchni dla dziecka dostępny w ofercie naszego sklepu zapewnia małym dzieciom bezpieczny sposób na dołączenie do rodzinnych przygotowań posiłków i nie tylko. Dzięki podestowi helper kitchen dziecko obserwuje kolejne kroki w gotowaniu oraz aktywnie uczestniczy w przygotowywaniu naczyń czy nawet ich zmywaniu. Może myć owoce, kroić lub nakrywać do stołu. Konstrukcja tego pomocnika kuchennego jest stabilna i umożliwia regulację poziomu stopnia oraz podestu. Dzięki temu może on służyć przez wiele lat.

Pomocnik kuchenny dla dzieci od Smating

Oferujemy Ci typowo edukacyjny kitchen helper dla dzieci marki KUBI.KUK. Konstrukcja stojaka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Krawędzie i cała powierzchnia tego pomocnika kuchennego zostały wypolerowane, aby zapobiec zranieniu się dzieci podczas użytkowania. W połączeniu z dbałością o lekkość i nowoczesność formy może stanowić integralną część kuchennych szafek. Wystarczy, że dopasujesz jego kolor do mebli. Możesz skorzystać z palety 10 tradycyjnych lub wybrać spośród 1200 innych barw.

Dzięki kitchen helperowi dzieci będą mogły samodzielnie i bezpiecznie myć zęby, zmywać naczynia, myć ręce, przygotowywać obiad itp., a Ty zyskasz odrobinę swobody i oczywiście małego pomocnika. Sprawdź jeszcze nasze krzesełka dla dzieci. Zapraszamy do składania zamówień!