Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kitchen helper – pomocnik kuchenny dla dzieci

Szukasz sposobu na zaangażowanie dziecka w prace kuchenne? Nasze kitchen helpery są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Pomocnik kuchenny dla dzieci sprawi, że nauczą się samodzielności, a Ty zyskasz pomoc. Wykonany z wytrzymałej sklejki liściastej, będzie służył bardzo długo. Drążek zabezpieczający i szerokie stopnie ułatwiają maluchom wchodzenie, schodzenie i bezpieczne stanie. Nasz stojak jest stabilny i można go przenosić w dowolne miejsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze możesz zaangażować swoje dziecko w to, co robisz.


Niezbędny kitchen helper do każdej kuchni

Stojak do kuchni dla dziecka dostępny w ofercie naszego sklepu zapewnia małym dzieciom bezpieczny sposób na dołączenie do rodzinnych przygotowań posiłków i nie tylko. Dzięki podestowi helper kitchen dziecko obserwuje kolejne kroki w gotowaniu oraz aktywnie uczestniczy w przygotowywaniu naczyń czy nawet ich zmywaniu. Może myć owoce, kroić lub nakrywać do stołu. Konstrukcja tego pomocnika kuchennego jest stabilna i umożliwia regulację poziomu stopnia oraz podestu. Dzięki temu może on służyć przez wiele lat.

Oferujemy Ci typowo edukacyjny kitchen helper dla dzieci marki KUBI.KUK. Konstrukcja stojaka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Krawędzie i cała powierzchnia tego pomocnika kuchennego zostały wypolerowane, aby zapobiec zranieniu się dzieci podczas użytkowania. W połączeniu z dbałością o lekkość i nowoczesność formy może stanowić integralną część kuchennych szafek. Wystarczy, że dopasujesz jego kolor do mebli. Możesz skorzystać z palety 10 tradycyjnych lub wybrać spośród 1200 innych barw.

Dzięki kitchen helperowi dzieci będą mogły samodzielnie i bezpiecznie myć zęby, zmywać naczynia, myć ręce, przygotowywać obiad itp., a Ty zyskasz odrobinę swobody i oczywiście małego pomocnika. Sprawdź jeszcze nasze krzesełka dla dzieci. Zapraszamy do składania zamówień!