Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Krzesełka drewniane dla dzieci

Możesz pomóc swojemu dziecku rozwinąć niezależność i samodzielność, wybierając nasze drewniane krzesełka dla dzieci. Jeśli krzesła w Twojej jadalni nie są przyjazne dla maluchów, wybierz zestaw stolik plus krzesełka dziecięce, które pozwalają kształtować u dzieci zdrowe nawyki żywieniowe i nauczyć je zachowania przy stole, nie tylko podczas spożywania posiłków w rodzinnym stylu. Krzesełka drewniane mogą służyć także do zabawy, ponieważ ich funkcjonalność pozwala na wykorzystanie konstrukcji do różnych zadań.


Praktyczne krzesełka zgodne z zasadą Montessori

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z produktów, które możemy Ci zaoferować. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się dziecięce krzesełka z serii KUBI.MINI i KUBI.MAX, które spełniają reguły Montessori. W metodzie tej ważne jest, aby nawet małe dzieci miały samodzielny dostęp do wielu miejsc codziennego użytku np. umywalka, miejsce do spożywania posiłków, blat roboczy itp. Dlatego zadbaliśmy o to, aby sprzedawane przez nas krzesełka do Montessori były wykonane z materiałów, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Krzesełka dla dzieci od Smating

Wybierając nasze krzesełka, masz pewność, że kupujesz praktyczny mebel, który rośnie wraz z dzieckiem. Niemożliwe? Sprawdź sam! Krzesełko z serii KUBI można wykorzystywać także jako stolik, nocną szafkę, podest lub miejsce do zabawy – bez ograniczeń, wszystko pozostaje kwestią pomysłowości i gustu. Przyjazne kolory drewnianych krzesełek dobrze współgrają ze sobą i ze światem dziecięcej przestrzeni. Wszystkie meble malowane są bezpiecznymi dla zdrowia wodnymi farbami akrylowymi. Takie krzesełka dla dzieci uczą je samodzielności, zamiast więc potrzebować pomocy w wejściu na krzesło, maluch sam sobie radzi z usadowieniem się na miejscu. Są na tyle funkcjonalne, że służą dzieciom w różnym wieku – od 1 roku do nawet 7 lat. Oprócz krzesełek mamy również kitchen helpery! Wybierz kolor i złóż zamówienie już dziś!