Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pojemniki na zabawki

Potrzebujesz skutecznych i praktycznych rozwiązań do swojego domu, dzięki którym przechowywanie zabawek oraz książek przestanie być takim wyzwaniem? Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę skrzynek na książki i pojemników na zabawki, z których z powodzeniem skorzystasz zarówno ty, jak i Twoja pociecha. Tworząc w duchu Montessori, doskonale rozumiemy, że dziecko to po prostu mały człowiek, dlatego dopasowujemy nasze meble do potrzeb dziecięcego świata w taki sposób, by pomagały się samodzielnie rozwijać i każdego dnia poszerzać horyzonty.

Brak w magazynie

Wspólne sprzątanie? Jasne, czemu nie!

Nigdy nie jest za wcześnie, by uczyć dziecko, że samo może kreować świat wokół siebie - wspólne zarządzanie porządkiem jest jednym ze sposobów na wzmacnianie u malucha poczucia samodzielności i odpowiedzialności. Nasze skrzynki drewniane na książki (i nie tylko!) z serii KUBI są wyjątkowo stabilne i nie straszne im dziecięce rączki - skrzynka na książki KUBI.KUFER chętnie przyjmie ulubione serie prosto z dłoni Twojej pociechy, a skrzynka na zabawki KUBI.BOX, dzięki temu, że jest wyposażona w wygodne kółeczka, bez problemu przejedzie z salonu (gdzie służyła za dnia) do pokoju dziecięcego (gdzie będzie towarzyszyć dziecku podczas wieczornej lektury ulubionych książeczek).

Skrzynki zabawki i książki dla funkcjonalnych wnętrz

Skrzynki na zabawki mogą być naprawdę praktyczne - dla wszystkich. Jeżdżąca skrzyneczka pomieści zarówno książki, jak i pluszaki oraz klocki, zachwycając jednocześnie naturalnym wykończeniem z brzozowego drewna. Stabilna konstrukcja sprawia, że nawet jeśli dziecku przyjdzie do głowy wskoczyć do środka w towarzystwie ulubionej maskotki, wszyscy skończą tę przygodę cali i zdrowi. Wiemy także, że kompaktowe wnętrza potrzebują kompaktowych rozwiązań - dlatego właśnie powstały takie pojemniki na zabawki jak regał KUBI.STORE, mogący służyć jednocześnie jako miejsce do przechowywania dziecięcych skarbów, jak i świetne tło do zabawy.