Półki dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu znajduje się również wybór półek do pokoju dziecięcego – sprawdzą się one zarówno we wnętrzu dziewczynek, jak i chłopców. Klientom proponujemy rozwiązanie w postaci pojedynczej półki na książki do zamontowania na ścianie, ale też skrzynki na książki bądź regału. Ten ostatni sprawdzi się nie tylko do przechowywania kolejnych pozycji literatury, ale też ulubionych zabawek.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Dlaczego warto postawić na półki drewniane dla dzieci?

Proponowane półki Montessori wyróżniają się pięknym designem, trwałością, ale też funkcjonalnością. Modele przystosowane do zawieszenia na ścianie są dostępne w dwóch wariantach długości – 60 i 80 cm. Dodatkowo ich charakterystyczna budowa ułatwia zaprezentowanie pięknych okładek książek najmłodszych właścicieli. Warto dodać, że są one dostępne w wielu kolorach, co ułatwia dopasowanie odpowiedniego do upodobań najmłodszych domowników. Dużą popularnością cieszy się także skrzynka na książki, zwana także kuferkiem czy gazetownikiem. Tego rodzaju półka drewniana dla dzieci umożliwia pionowe ułożenie poszczególnych pozycji literatury w trzech rzędach i wyeksponowanie kolorowych okładek. Proponowane półki do pokoju dziecka wyróżniają się kompaktowymi wymiarami i wysokością dopasowaną do wzrostu najmłodszych użytkowników.

Proponowane półki na książki Montessori - idealne do pokoju dziecięcego

Półki Montessori wyróżniają się prostą formą, ale też różnorodnością kolorów. Oferowane modele są dostępne w wielu odcieniach – zarówno delikatnych pastelowych, jak i intensywniejszych. Bez większego problemu można je dopasować do każdego pokoju dziecięcego, tworząc funkcjonalny, ale też estetyczny element dekoracyjny. Co więcej, pomimo iż półki są przeznaczone dla małych dzieci, to jednak sprawdzą się również u starszaków. Wraz z wiekiem zmienią się jego upodobania odnośnie czytanej literatury, ale półki pomieszczą książki różnych rozmiarów – zarówno większe, jak i mniejsze, cieńsze, a także grubsze.