Regały dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu znajduje się również funkcjonalny, estetyczny i dopasowany do potrzeb najmłodszych regał Montessori. Proponowany mebel doskonale pomieści nie tylko każdy rodzaj literatury dziecięcej, ale też wszystkie inne zabawki. Ogromną zaletą proponowanego regału dla dzieci są jego wymiary – wysokość jest dostosowana do wzrostu maluchów, a głębokość ułatwia nie tylko przechowywanie drobnych zabawek, ale też skrzynek ułatwiających posegregowanie drobiazgów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Regały do pokoju dziecięcego – funkcjonalne i estetyczne

Co ważne – produkt jest bezpieczny dla najmłodszych. Całość została wykonana z wysokiej jakości sklejki brzozowej, która spełnia wszystkie normy gwarantujące bezpieczne użytkowanie mebla. Półki zostały zabezpieczone naturalnymi woskami, a krawędzie odpowiednio wyszlifowane i zaokrąglone, dzięki czemu chronią najmłodszych przed urazami. Półka jest dostępna w wielu kolorach – w pastelowych, jak i intensywnych odcieniach.

Dlaczego warto postawić na regały do pokoju dziecięcego?

Urządzając pokój dziecięcy, warto pamiętać nie tylko o podstawowych elementach wyposażenia, ale też o drewnianych regałach dla dzieci. Tego typu mebel warto umieścić w każdym pokoju malucha – doskonale sprawdza się do przechowywania zabawek, książek i innych gadżetów. Ważnym plusem tego rodzaju mebli jest ich otwarta konstrukcja – zachęca ona użytkowników do samodzielnej aktywności, ale też zapewnia swobodę użytkowania. Maluch z powodzeniem może korzystać z niższych półek, a starszak już z całego mebelka. Co ważne – regał dziecięcy nie tylko zachęca do samodzielnej zabawy, ale też do sprzątania i utrzymania porządku we wnętrzu. Rodzice doceniają regały do pokoju dziecięcego również za kompaktowe rozmiary. Nasz mebel jest dostępny w dwóch szerokościach – 60 i 80 cm. Nie zajmuje w pomieszczeniu dużo miejsca, a pozwala zorganizować cenną przestrzeń do przechowywania. Szukasz regałów dla dzieci do pokoju bądź innych mebli? Sprawdź również naszą ofertę na półki do pokoju dziecięcego!