Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zestawy mebli dziecięcych

Urządzasz pokój malucha i chcesz, by wszystko było spójne i dopięte na ostatni guzik? Komplety mebli dziecięcych to odpowiedź na Twoje potrzeby – nie musisz już szukać idealnego stolika do zabaw, dobierać krzesełek ani głowić się, czy to wszystko na pewno zmieści się w pokoju dziecka. Nasze meble powstają zgodnie z filozofią Marii Montessori, dlatego znajdziesz tutaj wyłącznie takie propozycje, które naprawdę będą sprzyjały rozwojowi Twojej pociechy. Poznaj zestawy KUBI!

od 1 049,00 

Zestawy mebli dla dzieci w duchu Montessori

W tej kategorii znajdziesz unikalne zestawy mebli dziecięcych służące zabawie, nauce i kreatywnemu spędzaniu wolnego czasu. Sam znasz swoje dziecko najlepiej, dlatego możesz wybierać spośród zestawów różnych rozmiarów, zarówno dla najmłodszych, jak i nieco większych pociech, a wszystko to w ślicznych, jasnych kolorach pasujących do przytulnych wnętrz.

Jak działają nasze komplety mebli dla dzieci?

W metodzie Montessori kluczowe jest to, by dzieci miały dostęp do wszystkiego, czego potrzebują, i były tak niezależne od swoich opiekunów jak to tylko możliwe. Dlatego komplety mebli dla dzieci, które tu znajdziesz, gotowe są sprostać wszystkim tym wyzwaniom: towarzyszyć maluchom podczas nauki, stanowić kreatywny blat roboczy czy nawet ułatwić dostęp do półki z książkami. Aktualnie możesz wybrać spośród kilku kompletów KUBI.MINI oraz KUBI.MAX, tworzących razem użyteczną przestrzeń do nauki i eksploracji dziecięcej kreatywności. W ich skład wchodzą nasze stoliki oraz krzesełka dziecięce przeznaczone dla dzieci już od 1 roku życia do około 7 lat. Cechuje je niezwykle prosta, a zarazem funkcjonalna budowa, pozwalająca dziecku na maksymalną samodzielność. Wszystkie mebelki są także dopasowane do potrzeb dzieci -  materiały, z których zostały wykonane, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a stabilność konstrukcji zestawów mebli do pokoju dziecięcego pozwala maluchom eksplorować świat bez obaw.