Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zabawki manualne dla dzieci

W przygotowanej ofercie produktów mamy także zabawki gimnastyczne dla dzieci. Tego rodzaju zabawki manualne są doskonałym sposobem na wsparcie ich rozwoju. Proponowane przez nas akcesoria mogą być użytkowane przez dzieci w wieku od 2 lat.


Jakie zabawki rozwijające dla dzieci oferujemy?

W asortymencie sklepu mamy równoważnię BALANCE.BEAM. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które uczą się obustronnej koordynacji, ale też rozwijają umiejętności w zakresie planowania motorycznego. Drugim, niezwykle popularnym produktem są kolorowe kamienie do balansowania – BALANCE.STONE. Tego rodzaju produkt doskonale sprawdza się do rozwijania zdolności u dzieci w zakresie szacowania odległości i wysokości, ale też przyczynia się do planowania motorycznego. Obydwa produkty są wykonane z wysokiej jakości, selekcjonowanej sklejki brzozowej. Co ważne – zabawki manualne dla dzieci są wykończone bezpiecznymi, spełniającymi rygorystyczne normy bezpieczeństwa lakierami. Dodatkowo producent zadbał o bezpieczeństwo najmłodszych – wszystkie krawędzie są dokładnie wyszlifowane i zaokrąglone. Rodzice doceniają kolekcję naszych zabawek Montessori nie tylko za funkcjonalność i kompaktowe rozmiary. Oferowane produkty nie zajmują dużo miejsca, a dodatkowo ich montaż zajmuje dosłownie kilka chwil.

Dlaczego warto postawić na zabawki gimnastyczne?

Zabawki rozwijające z serii Balance doskonale ćwiczą umiejętności fizyczne najmłodszych, ale są też wyjątkowo bezpieczne. Od spodu zostały wykończone silikonowymi podkładkami, które nie tylko zabezpieczają produkty przed przesuwaniem, ale też chronią podłoże przed zarysowaniem. Co ważne, oferowane zabawki gimnastyczne doskonale sprawdzą się nie tylko w domowych warunkach. Maluchy mogą zabrać je ze sobą do parku, na plac zabaw, na wakacje czy w każde inne dowolne miejsce. Jeśli szukasz sposobu na zapewnienie swojemu maluchowi masy zabawy i uśmiechu – postaw na zabawki rozwijające dla dzieci z naszej kolekcji! Sprawdź też nasze inne praktyczne propozycje, na przykład stolik i krzesełka dla dzieci!