Personalizuj

Każdy z naszych mebli możemy dostosować do Twojej indywidualnej przestrzeni i potrzeb. Konieczny jest inny wymiar, lub wybarwienie ? A może chcesz całkowicie zmienić formę mebla – nic prostszego. Skontaktuj się z nami! Co dokładnie rozumiemy przez personalizację ? Właśnie to, że możesz całkowicie dopasować nasze meble do siebie i swoich potrzeb, co więcej masz również możliwość stworzyć z naszą pomocą meble Twojego pomysłu.

Jak spersonalizować z nami meble ?

Model i wymiary

Wybierz model lub typ mebla, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Sprawdź jego wymiary (wysokość, szerokość, głębokość) porównaj je z pomieszczeniem w którym mebel ma stanąć. Jeśli potrzebujesz czegoś innego bez problemu meble możemy proporcjonalnie zmniejszyć lub zwiększyć.

Funkcjonalność

Zastanów się jaką funkcję w Twoim domu ma pełnić dany mebel, co chcesz w nim przechowywać. Potrzebujesz otwarte półki, zamykane szafki, a może preferujesz wygodne szuflady ? A może wymiary które proponujemy w oryginalnych projektach są nieodpowiednie dla Twoich sprzętów ? Jeśli tak jest dostosujemy dany projekt dla Ciebie.

Kolor

Powierzchnia naszych mebli jest wielokrotnie szlifowana i ręcznie pokryta naturalnymi woskami. Efekt tej żmudnej pracy to wspaniałe wzory i aksamitna powierzchnia. Koniecznie dopasuj wybarwienie do Twojego wnętrza, nie stronimy od eksperymentów i lubimy łączyć równe kolory w jednym meblu.

Kontakt

Jeśli już wiesz co potrzebujesz zmienić, albo masz pomysł na własny mebel. Koniecznie nam o tym napisz ! Możesz również zadzwonić abyśmy Ci mogli doradzić podczas podejmowania decyzji (kontakt).