Odroczone płatności i raty

Dla Twojej wygody i komfortu zapewniliśmy możliwość skorzystania z nowej metody odroczonych płatności P24NOW oraz rozłożenia zakupów na raty.

Kupuj i spłacaj jak Ci wygodnie! Na raty lub w całości do 54 dni później. Sprawdź jakie dają możliwości i dobierz idealną metodę według swoich preferencji!

Ważne! Odroczone płatności są możliwe wtedy gdy skorzystasz z bramki płatności Przelewy24.

Jak to działa ?

Zapłać do 54 dni później.

Wolisz zapłacić za całość – ale nie teraz tylko nieco później? To nie problem! Z P24NOW zawsze masz wybór. Możesz zapłacić nawet do 54 dni później bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie odkładaj zakupów, odłóż płatność.

Zapłać w ratach.

Masz już limit P24NOW? Świetnie! Teraz możesz kupić swoje wymarzone meble.  Kup swoje produkty i rozłóż płatność na wygodne raty, bez obciążania domowego budżetu.

01.

Szybka i przyjazna procedura pozyskania limitu w bramce Przelewy24. Wypełniasz wniosek tylko raz, a z przyznanych środków korzystasz podczas kolejnych zakupów. I kolejnych i kolejnych i kolejnych…

02.

Ciągła dostępność środków w wirtualnym portfelu zapewni Ci możliwość korzystania z nadarzających się okazji zakupowych oraz bezpieczeństwo w razie nieplanowanych, nieprzewidzianych wydatków.

03.

Ty decydujesz jak spłacasz zobowiązanie. Możesz wybierać między dogodnymi ratami, a spłatą do 54 dni. Wybór sposobu spłaty jest możliwy podczas każdych zakupów z P24NOW.

Jak to działa ?

Zakupy na raty online

Umożliwiają zrealizowanie transakcji wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki w ciągu zaledwie 15 minut. Skorzystanie z e-rat nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera oraz dodatkowych formalności. Dogodny harmonogram ratalny pozwala na rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy.
Wybierając bramkę płatności Przelewy24 możesz skorzystać z kalkulatora ratalnego Alior Bank oraz mBank.
Po wyborze banku zostajesz przekierowany na jego stronę w celu wypełnienia prostego formularza, po pozytywnej weryfikacji wniosku (czyli maksymalnie po kilkunastu minutach), akceptujesz umowę online. Zakupy zostają sfinansowane przez bank, a Ty cieszysz się nowymi meblami, które spłacisz w dogodnym dla siebie okresie.